AUTOMATYKA PRZEMYSŁOWA
 
Sterowanie radiowe

Sterowanie radiowe

     
Mała kasetka ręczna
LK mała kasetka ręczna
Kasetka ręczna z 4, 6 lub 8 głównymi przyciskami, z 1 lub 2 prędkościami, plus Start plus Stop. Duże przyciski (Ø22 mm), ruchomy przycisk Start, opisy na życzenie użytkownika z boku przycisków, przełącznik (opcja), szybka zmiana częstotliwości (Start +Stop, Start), odporny na uderzenia materiał (nylon + włókna szklane), stopień szczelności IP65, odporność na wpływy środowiskowe i substancje chemiczne.
Mała kasetka ręczna...

Duża kasetka ręczna
MK duża kasetka ręczna
Kasetka ręczna z 10/12 głównymi przyciskami z opcją dodania 4 różnych urządzeń (przyciski, przełączniki, stacyjki). Model DF ("Data Feedback" - sprzężenie danych) jest wyposażony w wyświetlacz z danymi pochodzącymi ze sterowanego urządzenia. Model MK DF może być wyposażony także w wyświetlacz LED.
Duża kasetka ręczna...

Sterownik z joystickiem
MJ sterownik z joystickiem
Dostępny wersje od 12 do 20 głównych rozkazów, plus Start i Stop; opisy rozkazów mogą być zrobione na życzenie, także z logo użytkownika (na specjalne zapytanie); model MJ 02-DF "przesył danych" wyświetla dane wysłane z urządzenia na wyświetlaczu LCD lub na LED (specjalne przyciski do ustawiania i przesuwania); łatwa i szybka zmiana częstotliwości. MJ 02-DF z LCD: wyświetla dane wysłane z maszyny(obciążenie, alarmy, odległości, itp.).
Sterownik z joystickiem...
 
                                           
 
Newsletter
Na powyższy adres będziesz otrzymywał najświeższe
infromacje dotyczące oferty oraz nowości
 
Copyright by ASTAT 2017 - All rights reserved     Korzystanie z serwisu oznacza akceptację Polityki prywatności Cookies administracja: LUKALA